Loading...
Giriş Yap Hesap Oluştur

Çağrı Merkezi / (272) 214 44 54

Ev Almak, Yaptırmak İsteyenler Dikkat: Vakıfbank 0.94 Faiz Oranı İle Devlet Destekli Konut Kredisi Kampanyası!

Anasayfa Haber ve Duyurular Ev Almak, Yaptırmak İsteyenler Dikkat: Vakıfbank 0.94 Faiz Oranı İle Devlet Destekli Konut Kredisi Kampanyası!
Sevdiklerinizle Paylaşın

Ev Almak, Yaptırmak İsteyenler Dikkat: Vakıfbank 0.94 Faiz Oranı İle Devlet Destekli Konut Kredisi Kampanyası!

Ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak bankaların konut kredisi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken Vakıfbank düşük faizli kredi desteği vermeye devam ediyor. Sarı Panjur konut kredisi kampanyaları yoğun ilgi görmeye devam ederken banka sıfır konut kredisi ve ikinci el konut kredisi kampanyası yanı sıra kentsel dönüşüm kredisi desteği de sunuyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen kentsel dönüşüm faiz desteği sonrası 0.94 konut kredisi müjdesi geldi. Detaylar haberimizde...

Bankalar ev sahibi olmak isteyen ancak bunun için yeteri kadar nakit para birikimi olmayan kişilere yönelik olarak konut kredisi desteği vermeye devam ediyor. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından başlatılan parasal sıkılaşma politikası nedeni ile bankaların kredi faiz oranları hızla yükselmeye devam ederken Vakıfbank yeni bir faiz güncellemesi daha yaptı. 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI KENTSEL DÖNÜŞÜM FAİZ KREDİSİ DESTEĞİ ORANLARI YÜZDE KAÇ?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kentsel dönüşüm destekleri kapsamında;  Güçlendirme Kredisi 400 Baz Puan 2 sene ödemesiz dönemli 10 yıl vadeli 50 bin lira konut kredisi desteği  Konut Yapım Kredisi 400 Baz Puan 2 sene ödemesiz dönemli 10 yıl vadeli 125 bin lira konut kredisi desteği  İşyeri Yapım Kredisi 300 Baz Puan 2 sene ödemesiz dönemli 7 yıl vadeli 125 bin lira kredi desteği  İşyeri Edinme Kredisi 300 Baz Puan 1 sene ödemesiz dönemli 7 yıl vadeli 125 bin lira kredi desteği verilecektir. 


VAKIFBANK EV ALMAK VE YAPTIRMAK İSTEYEN KİŞİLERE YÜZDE 0.94 FAİZ ORANI İLE KONUT KREDİSİ DESTEĞİ VERECEK! 

Vakıfbank tarafından gerçekleştirilen kampanya kapsamında Vakıfbank kentsel dönüşüm konut kredisi paketi kapsamında; A sınıfı verimlilik sertifikası olan konutlar için yüzde 0.88 faiz oranı ile,  B sınıfı verimlilik sertifikası olan binalarda bu oran yüzde 0.92 faiz oranı ile, C sınıfı enerji kimlik belgesi olan binalarde ise yüzde 0.96 faiz oranı ile kentsel dönüşüm konut kredisi veriliyor.   Söz konusu konut kredisi faiz oranları rakamları binanın verimlilik sınıfı kapsamında belirlenirken kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin kentsel dönüşüm kapsamında olması şartı aranmaktadır. 

KENTSEL DÖNÜŞÜM KONUT KREDİSİ ŞARTLARI NELER?

Konut kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilerin sahip olmuş olduğu taşınmazın “Riskli Alan”da bulunması veya riskli alan içinde yer almamakla birlikte gayrimenkulün “Riskli Yapı” olduğu teknik raporlarla belirlenmiş olması şartı aranmaktadır. Yine bu binanın anlaşma yolu ile boşaltılmış olması gerekmektedir. Bu kişilere 10 yıl vadeli 125 bin liraya kadar konut kredisi desteği sağlanmaktadır. 


İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (272) 214 44 54

Copyright © 2016-2019. Her Hakkı Saklıdır.Tasarım AfyonWeb